שאלות ותשובות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לסוכנות שלנו.
לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

שאלות ותשובות

אנחנו יודעים שיש לך שאלות בנוגע לסוכנות שלנו.
לכן קיבצנו את הנפוצות ביותר מביניהן והשבנו בצורה מפורטת.

שאלות כלליות

Tal Media מביאה לשולחן קלפים שאין להרבה אחרים בשוק – ניסיון, מקצועיות, שירות מא' ועד ת', יחס חם ואישי, ליווי צמוד לכל לקוח על ידי איש הקשר שלו לפרויקט, חבילות שירותים נרחבות שמכסות כל צורך שעלול לעלות במדיה הדיגיטלית ובעיקר – תוצרים באיכות לא מתפשרת, פעם אחר פעם.

אנו שמים את שביעות רצון הלקוח במקום הראשון, תמיד!

  • פרסום בפייסבוק – ההתחייבות הינה ל-3 חודשים, בשל הצורך להקים מאפס קמפיינים, שפה עיצובית שלמה ועוד.
  • קידום אורגני – ההתחייבות הינה ל-6 חודשים, מכיוון שניתן לבחון תוצאות רק לאחר מספר חודשים.
  • קידום ממומן בגוגל – ההתחייבות הינה ל-3 חודשים.
  • אתרים, דפי נחיתה וכתיבת תוכן הינם מוצרים חד פעמיים ולא על בסיס רייטינר חודשי .

ללא קשר לשירות או לחבילה בה תבחרו, אנו מתחייבים על 100% שביעות רצון!

כלל המחירים המופיעים באתר אינם כוללים מע"מ כחוק. 

ניתן לשלם בהעברה בנקאית, כרטיס אשראי ומזומן.

כאשר מדובר במוצר ברייטינר חודשי (פרסום בפייסבוק, קידום ב- Google וקידום תוכן) התשלום הינו מראש לאותו חודש קלנדרי. 

בפרסום בפייסבוק, קידום ממומן ב- Google וקידום תוכן (Outbrain / Taboola) התשלום מתחלק לשניים:

תשלום עבור ניהול חודשי על בסיס החבילה הנבחרת ובנפרד תשלום עבור תקציב הפרסום הממומן בפלטפורמה הנבחרת במסגרת התקציב שהוגדרה מראש ע"י הלקוח (עם אמצעי התשלום של הלקוח).

באתרים ודפי נחיתה התשלום יתבצע בפעימה של 50% בתחילת העבודה (מקדמה) ולאחר מכן אפשרות לעד 12 תשלומים שווים באשראי (בהתאם לעלות החבילה ובסיכום מראש).

במיתוג, גרפיקות וכתיבת תוכן התשלום הינו מראש בתחילת הפרויקט.

מצוין, אנחנו כאן לשירותך! לחץ כאן ליצירת קשר או התקשר עכשיו 02-645-2001 ואנו נסביר לך את התהליך ולאחר מכן נשלח לך הזמנת עבודה.

אנו מתחילים לעבוד ברגע שהזמנת העבודה מאושרת.

כן, אנו מספקים שירותים של בניית מועדוני לקוחות, הפקת סרטוני תדמית, פרסום אוף-ליין (מחוץ לאינטרנט) ועוד מגוון דרכי פרסום שונים שיכולים לחשוף אותך לקהל היעד שלך.

פרסום בפייסבוק

הניסיון, המקצועיות, והשירות, הם אלו שמבדלים אותנו מכל מהמתחרים שיש בשוק. במהלך השנים ניהלנו מאות עמודי פייסבוק, וכיום מנהלים עשרות עמודי פייסבוק, בו זמנית, בכל התחומים האפשריים. ניסיון זה מבטיח שאנו מכירים ומשתמשים בכל שיטת פרסום בפייסבוק,  ומנצלים את הכוח הנהדר הטמון בהן בכדי להעצים ולקדם את בית העסק, המוצר או השירות שלכם.

כמות הפוסטים השבועית משתנה לפי החבילה אותה בחרתם. קיימות חבילות המציעות שני פוסטים שבועיים וחבילות המציעות 3 או 4 פוסטים שבועיים. אנו מאמינים כי אין חוקים מוגדרים לפרסום בפייסבוק, לכן אנו מאפיינים את צרכי העסק שלכם, ממליצים לכם על החבילה האידיאלית עבורכם מנסיוננו, ושמים לנו למטרה לחשוף אתכם לקהל היעד הרלוונטי שלכם.

הפרסום בפייסבוק מתחלק לשניים: ניהול עמוד פייסבוק – העבודה החודשית המתבצעת מידי חודש (כתיבת תוכן, יצירת קהלי יעד, ניהול קמפיינים, יצירת פוסטים מעוצבים, מענה ותגובות לגולשים וכו'), ובנפרד מכך – תקציב ממומן המועבר ישירות לפייסבוק (עם אמצעי התשלום של הלקוח).

באמצעות תקציב ממומן המושקע בפייסבוק ניתן לחשוף את השירות שלכם, המוצר שלכם, ואת מה שאתם מעוניינים למכור לקהל היעד שלכם. כחלק מניהול העמוד, אנו בונים קהלי יעד שיכולים לגלות עניין בשירות שלכם. הדרך הטובה ביותר להחשף לקהל היעד שלכם באופן ישיר, היא לבחור בהשקעת כסף בקמפיין ממומן ולהבטיח פרסום יעיל ואפקטיבי.

כמובן! כבר אמרו לפנינו "אם אתה לא שם – אתה לא קיים". כולם היום נמצאים בפייסבוק, הן למטרות עסקיות והן למטרות חברתיות. המתחרים והלקוחות הפוטנציאלים שלכם נמצאים שם – אז למה שגם העסק שלכם לא יהיה שם?

חשוב להבין, הפרסום בפייסבוק מצריך זמן, השקעה בקמפיינים, הצעות שיווקיות מעניינות לקהל ובניית ייחוד ועניין מול העוקבים; רק כך ניתן להשיג את היעילות המבוקשת.

שאלה מצוינת!

כולם יודעים לעלות פוסטים, כולם יודעים לכתוב כמה מילים ולעלות תמונה – השאלה היא אם זה עובד… אנו מייצרים עבורכם בידול בפייסבוק, החל מפוסטים מעוצבים ע"י מעצב מקצועי שמושכים את העין וגורמים לכם להתבלט, דרך בניית תכנים מותאמים בדיוק לאופי קהל הלקוחות הפוטנציאלי שלכם, ועד לקמפיינים שיווקיים המשמשים לחשיפה ללקוחות חדשים והצעות ללקוחות קיימים.  השירות מגובה בכתיבת פוסטים ברמה גבוהה, במענה ותגובות לגולשים (כך שלא תפספסו אף פנייה) ובשלל היבטים נוספים.

פיתוח אתרים ודפי נחיתה

האתרים שלנו מבוססים על פלטפורמת וורדפרס  (WordPress).

WordPress הינה מערכת ניהול תוכן (CMS) שמסייעת לך ליצור, לנהל ולשתף את התוכן שלך באינטרנט. כיום, מעל מחצית מהאתרים בעולם מבוססי מערכת WordPress כך שבחרנו לבנות את אתרי לקוחותינו בפלטפורמה חזקה, יציבה, אמינה והמומלצת בשוק.

אחסון אתרים – העבודה והטכנית והעיצובית על האתר איננה מספיקה בשביל להעלות אתר לאוויר. על מנת שהאתר יהיה נגיש לגולשים וניתן יהיה לצפות בו מכל מכשיר, יש להעלות את קבצי האתר על גבי שרת ולאחסן אותם שם.

דומיין לאתר – לכל אתר יש כתובת אישית משלו המתחילה באותיות המפורסמות WWW, שמאפשרת ללקוחות להגיע ישירות אל האתר שלכם. אתם בוחרים את כתובת האתר ואנו מאתרים לכם דומיין פנוי.

חבילות האתרים שאנו מציעים אינן כוללות את אחסון האתר או תשלום על דומיין.

המחיר לאחסון האתר הינו 700 ש"ח + מע"מ לשנה, ועלויות הדומיין (עם אמצעי התשלום של הלקוח) נעות בין 50 ל-100 ₪ בשנה.

כמובן. כשאנו מסיימים לבנות ולעצב את האתר, אנו מספקים לכם את קבצי האתר, אותם תוכלו לאחסן היכן שתרצו, לבחירתכם. יחד עם זאת, חשוב לציין שכאשר האתר אינו מאוחסן אצלנו, אנו לא יכולים לקחת אחריות על איכות האחסנה ותפקודה השוטף.

כמובן! מערכת האתר הינה בפלטפורמת WordPress, מערכת ידידותית להזנה ועדכון תכנים במידת הצורך.

במידה וידרשו עדכונים מורכבים יותר, אנו מספקים שירות בעלות מוזלת ללקוחותינו על בסיס חבילת שעות.

זמן האספקה תלוי בחבילה שרכשתם. אתרי תדמית לרוב לוקחים כ-20 ימי עסקים להכנה, ואתרי קטלוג/חנות עמודים על כ-45 ימי עסקים.

אנו עושים את מירב המאמצים לעבוד מהר ככל האפשר ולספק את האתרים אפילו לפני תום זמן האספקה, אך חשוב לציין כי מהירות בניית האתר תלויה גם בלקוח –  אספקת התכנים בזמן, שיתוף פעולה מלא, אישור סקיצת העיצוב ועוד יסייעו לנו להקדים את לוחות הזמנים.

 

קידום אתרים בגוגל SEO | PPC

יש לכם אתר? מצוין! אבל אם מישהו לא מקיש ידנית את כתובת האתר, הוא לא באמת יגיע אליו. בדרך כלל, כשצריך משהו – פונים ישר ומחפשים בגוגל, לשם כך האתר שלך צריך לבלוט במילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלך. חשוב לזכור – כניסות מרובות לאתר = לקוחות.

קידום אתר בצורה אורגנית הינו תהליך מורכב הכולל מספר שלבים:

כתיבת מאמרים והטמעתם באתר ובאתרים חיצוניים (המקושרים לאתרך), אופטימיזציה לאתר (התאמת האתר לגוגל), בניית מערך קישורים ועוד.

קידום האתר בקמפיין ממומן בגוגל מתבצע ע"י הקמת קמפיינים עם מילות מפתח ב – Google AdWords, שממצבים אותך בראש תוצאות החיפוש – בהתאם לתקציב שהושקע בקמפיין.  

קידום אורגני מתבסס על עבודה חודשית מאחורי הקלעים, הגורמת לאתר שלך להיות רלוונטי עבור מנוע החיפוש. גוגל מבצעת סריקה ודירוג לאתר, ובכך ממקמת אותו ע"פ הרלוונטיות שלו אל מול מילות החיפוש הקשורות לאותו התחום. קידום ממומן משולם בפועל לחברת גוגל (מלבד עלויות ניהול הקמפיינים) ומופיע כמודעות "מודעה" בצבע ירוק בראש העמוד. חשוב לציין, כ – 80% מהכניסות הרלוונטיות לאתר מתבצעות בד"כ דרך התוצאות האורגניות, אך שילוב של שניהם משפר את יחסי ההמרה בפועל.

תחילה מומלץ להקים קמפיין ממומן עד שהקידום האורגני (שאורכו מספר חודשים לעומת קמפיין ממומן שאורך ימים בודדים) יניב תוצאות.

בקידום אורגני לא ניתן להתחייב לתוצאות משום שקידום האתר מתבסס על האלגוריתם הסודי של מנוע החיפוש גוגל, ורק הוא קובע ומחליט את דירוג האתרים בתוצאות החיפוש.

עם זאת יש לציין כי אנו עושים את מירב המאמצים שהקידום יצליח וניתן לראות זאת לפי התוצאות בשטח של הלקוחות המרוצים. אנו מכוונים תמיד לנוכחות בעמוד הראשון של גוגל, עם כוונה להגיע ל-3 המקומות הראשונים.

בכל הנוגע למילות מפתח, ישנם ביטויים קלים יותר וביטויים קשים יותר לקידום.  אנו ניידע אתכם, כמובן, טרם תחילת העבודה. לרוב התוצאות מתחילות להופיע לאחר 4 עד 6 חודשים, אך חשוב לציין כי ישנם מקרים שהתוצאות מגיעות גם לאחר שנה. סבלנות הינה מילת המפתח בקידום אורגני, ובסופו של דבר הציפייה משתלמת ומתבטאת בכניסות מרובות לאתר וברווחים.

מיתוג וגרפיקה

משרדנו מספק את כל סוגי עבודות הגרפיקה ומיתוגים שלמים החל מעיצוב לוגו, כרטיסי ביקור, פולדרים, פלאיירים, חוברות, מודעות, באנרים, אתרים, דפי נחיתה ועוד.

זמן האספקה משתנה בין עבודות פשוטות לעבודות מורכבות יותר.

הזמן הממוצע לביצוע של כל יישום גרפי נע בין 5 ל-7 ימי עסקים.

במחירון מיתוג וגרפיקות תוכלו לראות את מספר הסקיצות והתיקונים  אותם אנו מספקים לכל יישום גרפי.

ניסיון, מקצועיות ויצירתיות – הם מה שגורמים לנו לספק את התוצרים הסופיים ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מזמינים אותך לצפות בתיק העבודות המגוון שלנו ולהתרשם ממגוון העבודות הגרפיות שעיצבנו ללקוחותינו.

אומנם אנחנו לא בית דפוס, אך אנו עובדים בשיתוף פעולה הדוק עם מספר בתי דפוס איכותיים, כך שאנו בהחלט יכולים לספק עבודות דפוס איכותיות ע"פ דרישת הלקוח במחירים נוחים.

קידום תוכן

כיום קיימות שתי מערכות פופולריות במיוחד לקידום תוכן בישראל הנקראות "טאבולה" ו-"אאוטבריין", העובדות עם האתרים הגדולים ביותר במשק, ומסייעות למשווק להטמיע באמצעותן תוכן בהם. תוכן שמתפרסם במערכות הללו מקבל חשיפה מאסיבית וצובר פופולריות במהירות. 

כמובן! רצוי שאנו נהיה אלה שנכתוב את התוכן לכתבות מכיוון שהכתבות צריכות להיות איכותיות, מיוחדות ומעניינות לקרוא, על מנת שהקורא יבין את המסר השיווקי שצריך לעבור, ויבחר להיות לקוח שלכם.

כאשר כתבה מופיעה באתרים המובילים בישראל, ובסופה ניצבים פרטי הקשר שלכם או כתובת האתר, אתם נחשפים באופן מיידי לעשרות ומאות אלפי גולשים, מדי יום. העסק שלכם יקבל את החשיפה הטובה ביותר, וכך תוכלו למשוך לקוחות המתעניינים בשירות או במוצר.

קידום תוכן מתחלק לשניים אצלנו:

עלות עבור ניהול הקמפיינים + יצירת הכתבות, ובנפרד תשלום (עם אמצעי התשלום של הלקוח) לחברת אאוטבריין או טאבולה. עלות ניהול הקמפיינים ויצירת הכתבות (תלוי בכמות) נעה בין 1500 ₪  ל-3000 ₪ בחודש.

העלות הממוצעת להקלקה וכניסה לכתבה במערכות הקידום עצמן נעה בממוצע בין דולר אחד לשניים.

בדרך כלל בסוף הכתבות נבצע הפנייה ישירה לאתר שלכם, כך תקבלו את החשיפה האולטימטיבית אותה רציתם להשיג.

כתיבת תוכן וקופירייטינג

אין זה סוד שכולנו יודעים לכתוב, השאלה היא – האם התוכן שאתם תכתבו יגרום לגולשים וללקוחות הפוטנציאלים שלכם לרצות אתכם? האם הוא מספיק משכנע? שיווקי? בעל ערך מוסף?

אנו מספקים שירותי תוכן ברמה גבוהה, תוכן שיגרום ללקוחות שלכם להסתקרן, להתעניין והכי חשוב – לפעול.

אנו מספקים שלל שירותי תוכן במקום אחד – כתיבת פרופיל חברה, מאמרים, כתבות, תסריטים, סלוגנים, תוכן לאתרים, דפי נחיתה ועוד.

אנו מספקים תכנים בעברית ובאנגלית.

הזמן הממוצע לאספקת תוכן עומד על 5 ימי עסקים. במידה ומדובר בהזמנה גדולה, אנו נעדכן מראש על צפי זמן האספקה.

כמובן, אנו מספקים עד שני סבבי תיקונים לתוכן הכתוב, ללא עלות נוספת. במידה וסבבי התיקונים לא מספיקים, חשוב לנו שתהיו מרוצים ונגבה תשלום על סך 20% מגובה הפרויקט בלבד, בתמורה לשני סבבי תיקונים נוספים, במידת הצורך.