פרופיל חברה
Tal Media

פרופיל חברה
Tal Media

מי
אנחנו

Tal Media היא סוכנות פרסום ושיווק בוטיק, המתמחה במדיה דיגיטלית ובביסוס נוכחות ברשת של כלל לקוחותיה. אנו ב-Tal Media מבינים את הקושי שנתקלים בו הלקוחות שלנו מדי יום, כאשר הם נדרשים להתמודד עם החידושים והשינויים המתרחשים בעולם המדיה הדינמי. אנו לוקחים את המושכות מידי הלקוחות וחוסכים להם את הזמן והידע הנדרש לכל תהליך הפרסום והשיווק, תוך כדי שאנו ממצים את הפוטנציאל העסקי של כל לקוח, מבדלים אותו משאר המתחרים בשוק, ומוודאים שבעזרת הפתרונות הנכונים, הוא יקבל את מלוא החשיפה, ההכרה, ובהתאם לכך גם הצמיחה והרווחים האפשריים.

החזון של Tal Media

כשאנו רואים לקוח, אנו מביטים בו בזוית של 360 מעלות. אנו מבינים לעומק את הלקוח, את הצרכים שלו, את נקודות התורפה שלו ואת המקומות אליהם הוא יכול להגיע. אנו רוצים לקחת את השיווק מידיהם של אנשים ללא ניסיון ולהחזיר אותו למקום הנכון ביותר – לידיים של המקצוענים. אנו רוצים לפנות לבעלי העסקים את הזמן להתמקד בעסק, במכירות ובעובדים, בעוד שאנו חוסכים מהם את הבלגן ומטפלים בכל ההיבט השיווקי והפרסומי. בקיצור – אנו נדאג להביא את הלקוחות, אתם תדאגו לטפל בהם.

איך אנחנו פועלים?

במהלך השנים, צברנו ניסיון רב בכל תחום השיווק הדיגיטלי וזיקקנו את הידע הזה לכדי כלים פרקטיים שפועלים בצורה הנכונה ביותר בעבור כל לקוח. אנו מקבלים בברכה עסקים בכל הגדלים, החל מעסקים קטנים או מפעלי פרילנס של אדם אחד, ועד לכמה מן החברות הגדולות ביותר במשק. כל לקוח עובד יד ביד עם יועץ השיווק האישי שלו, המלווה אותו לאורך כל התהליך ומתאים עבורו את פתרונות השיווק הנכונים ביותר, שנתפרו בשיתוף פעולה במיוחד עבורו.

קצת מספרים...

10
עמודי פייסבוק
100
לקוחות
1
שנות נסיון
% 90
לקוחות מרוצים

המלצות של לקוחות מרוצים

עדיין מתלבטים?

יועצי השיווק שלנו מחכים לכם לפגישת ייעוץ ללא עלות!

בקרו בתיק העבודות שלנו